Business

Chcete prožít hezkou dovolenou na Slovensku? Máme pro vás skvělý typ i krásné ubytování!

Kde se nachází město Velký Meder a proč je právě toto místo ideální pro vaši dovolenou? Městečko Velký Meder se nachází v jihozápadním Slovensku. Najdete zde například terminální pramen – což je horký pramen, který vystupuje ze země a je bohatý na některé léčivé látky. Je léčivý na různá onemocnění především na onemocnění kůže, ale také na různá kloubní onemocnění. Toto městečko se nachází 20 km jihovýchodně od města Dunajská Streda. V tomto městečku naleznete právě ideální místo pro příjemné prožití vaší dovolené, protože se tu vyskytují terminální lázně.

koupaliště velký meder

Co všechno je tu pro vás k dispozici?
Velký tobogán pro děti, vodotrysky, vnitřní a venkovní bazén, který je poměrně velký. masážní vodotrysky ve venkovním bazénu, venkovní skluzavka a tobogán, dále zde najdete dost prostorný dětský bazén při teplotě 33 stupňů maximálně, kde se děti mohou klouzat po skluzavce, která je pro děti moc hezkou atrakcí, dále mají v bazénku různé jiné aktivity. Dalším krásným místem především pro děti je ostrov Drobečkov. Je to dětské hřiště, na kterém mají děti k dispozici skákací hrad, různé houpačky, mohou si tu i kreslit a malovat. Hřiště je opravdu obrovské. Mají tu různé velké průlezky, houpačky, skluzavku, ale také lanovou dráhu v přírodě. a ta už je spíš pro starší děti a dospělé. A v poslední řadě samozřejmě občerstvení, kde máte velký výběr mezi jídly. Ubytovat se zde můžete v hotelech, penzionech, apartmánech, ale také v chatách nebo chalupách.

tobogán

Můžete si vybrat ubytování Velký Meder pro rodiny s dětmi, s polopenzí, nebo u termálů. Pro děti je ideální na výběr mezi hotelem AQUA, hotelem Elenka, hotel Thermal Varga, hotel Gladius, nebo hotel Árpád, Legend, hotel Peklo. Já třeba byla se svým přítelem v hotelu Peklo, který je opravdu nádherný ať už zvenku, nebo zevnitř. Tento hotel se nachází asi 10 minut od centra města a nabízí také wellness prostory. Zde je k dispozici 25 dvoulůžkových pokojů s 3 luxusními apartmány. Pokoje jsou nekuřácké, najdete zde pokoj pro rodinu s kuchyní a pokoj pro tělesně postižené hosty. Součástí je také konferenční místnost pro cca 70 lidí.

Mohlo by se vám také líbit...