Výrobky

Hudba s napětím

Pokud jste hráči na elektrickou kytaru, tak jistě víte, že můžete být sebelepší virtuos, ale bez kvalitní techniky vám to nebude moc platné. Zrovna u elektrické kytary totiž více než u jiných nástrojů platí, že potřebujete nejrůznější kytarové efekty.

Na elektronické nástroje se převádí mnoho běžných hudebních nástrojů, Dodávají jim na síle. Můžeme vzpomenout např. elektronické housle, které se těší veliké oblibě a najdete je v nejedné kapele. Ale i elektronické violoncello nebo kontrabas není nijak nečekaný a neobvyklý hudební nástroj. A kde by byl Michal David, kdyby neexistovaly elektronické klávesy? Kdo by někdy neviděl, jak na ně hraje a k tomu zpívá na koncertě. A nezapomeňme ani na elektronické bicí soupravy.

elektrická kytara

Ale zpátky ke kytarám. Kytarových efektů je spousta a pokud nevíte, kterým začít, měli byste vyhledat prodejnu, kde vám efekt předvedou a třeba vás nechají i si daný efekt vyzkoušet. Anebo se můžete přes internet spojit s prodejnou Feedbackpedals, kde vám poradí zkušení prodejci a třeba vám doporučí kytarový efekt xotic wah xw 1.

Pokud hledáte nějakého koníčka, může se jím klidně stát učení se hry na kytaru. A nemusí to být jen ta klasická kytara, ale můžete si domů pořídit elektrickou kytaru, nějaké to kombo a časem jistě dojde i na kytarové efekty. Pak nezapomeňte na prodejce Feedbackpedals a nechejte si poradit od prodejců, kteří jsou často nejen zkušenými prodejci, ale často i hráči na nějaký hudební nástroj, třeba právě na elektrickou kytaru, takže vám jistě prozradí i jejich vlastní zkušenosti.

noty

Naučit se pár akordů, zabroukat si k tomu písničku, to je prima k táboráku, ale zahrát si na elektrickou kytaru je zcela jiný druh hudby. Naučit se zahrát kytarové sólo od známých kapel jako je Metallica či Pink Floyd, to jsou hodiny a hodiny poctivého tréninku, plus ty správné kytarové efekty.

Mohlo by se vám také líbit...