Výrobky

Miminko jako ze žurnálu

Maminka, zejména ta, která rodí poprvé ve svém životě, má ráda všechno připravené ještě před odjezdem do porodnice. Ono to totiž je žádoucí, už když si maminka balí tašku do porodnice, kterou si bere sebou, protože nejenom, že potřebuje věci na porod, ale bude potřebovat i nějaký ten overal nebo body a kalhoty pro svoje novorozené miminko.

obleceni

Často ale předtím příbuzní tápou, čím mají nastávající maminku obdarovat. Pokud mezi ně patříte, věřte tomu, že žádná maminka opravdu nepohrdne věcí, jakou je oblečení pro miminka. Úplně malé miminko se moc často nezamaže, ale i tak ho maminka chce mít krásně a stylově oblečené. Ale může se také stát, že bude miminko více blinkat po mléku, což zapáchá, takže bude potřeba častěji ho převlékat. Takže, jak už jsme řekli, oblečení je opravdu dobrým dárkem, pokud hledáte nějaký takový pro nastávající maminku ve vašem okolí. Můžete pro ni objednat rovnou celou soupravu, která zahrnuje kalhoty s ťapkami, tričko, bryndáček a třeba i pokrývku hlavy nebo čelenku pro holčičky. Dělají se i krásné soupravy i s rukavičkami třeba ve stylu tygra, což oslaví třeba budoucí tetičky nebo strýčky chlapečků. Najdete to všechno na jednom místě, a to je internetový obchod Brumlík.

dite

Opravdu krásně vypadají tyto sady oblečení zejména jako dárky, proto neváhejte a objednejte to. Můžete je pořídit v těch nejmenších velikostech, jako je velikost 50, 56 nebo 62. Pokud děťátko bude větší cvalík, raději rovnou objednejte velikost 62, u té máte jistotu, že do ní miminko buď doroste, nebo mu rovnou bude. Můžete jí objednat i v neutrálních barvách, jako je třeba smetanová nebo šedivá a bílá, pokud si rodiče nechtěli nechat říci pohlaví a čekají na překvapení. Pro chlapečky je k dispozici třeba souprava s bagrem, holčičky zase mohou okouzlit ve květované sadě. A znáte zavinovací body? Skvělý pomocník pro novopečené rodiče, tím určitě také neprohloupíte!

Mohlo by se vám také líbit...