Peníze

Jak si zvyknout i na to negativní

Jak jistě víte, lidé si vždycky zvyknou spíše na to pozitivní a to negativní se snaží co nejvíce přehlížet…. ale půjde to takhle i dál ? nebo se to konečně zlepší? Vezměte si například Covid, v době když se tu objevil tak se všichni bály a snažili se na to nemyslet ale když se podíváte na celou tuto situaci teďka všichni nebo alespoň skoro všichni si na to už zvykly. Jako další negativa si můžeme zmínit například válku na Ukrajině, V době když se to zjistilo a kdy to propuklo všichni se bály ale pozor bojí se i teď ale už se to někteří naučily přehlížet a nevnímat to a teď se akorát modlí a doufají aby se to nedostalo i sem k nám.

vysoké ceny

A tohle téma se netýká pouze dění ve světě ale zároveň i věcí o kolo. Například finance, protože do doby kdy máme dostatek peněz a vyděláváme dost, můžeme si dovolit téměř vše, nás to těší a bereme to pozitivně jenže v případě kdy přežíváte z měsíce na měsíc, od výplaty k výplatě už to tak moc pozitivní není a je to velmi negativní. A jak jistě víte tak nedostatek finančních prostředků se ani pozitivně brát nedá. Uvedeme si jeden příklad. Dlouhou dobu vyděláváte velké peníze můžete si dovolit téměř vše a jste prakticky nezávislí, jenže pak přijde zvrat kdy vše ztratíte ať už kvůli půjčce nebo kvůli něčemu jinému.

nega/positive

Ale v tento moment vše co jste braly pozitivně berete negativně a o tomto je celé tohle téma. Věci a situace co vypadají a působí pozitivně se mohou v jeden okamžik otočit a být negativní ale to bohužel nezměníme protože v dnešní době i v budoucnosti nás čekají spíše negativní než pozitivní věci a my musíme jen doufat že snad si zase zvykneme nebankovnihypoteky.net na to co se děje ve světě. pokud se však chcete dozvědět více na nebankovníhypoteky.cz mají vše krásně vypsané. A co z toho plyne ? musíme si zvyknout že už nic nikdy nebude růžové jako dřív a bohužel se musíme naučit přijmout i to špatné.

Mohlo by se vám také líbit...