Výrobky

Čím by vás mohl oslovit list Jinanu dvoulaločného

Alkohol versus Jinan

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč je mezi lidmi tolik oblíbený alkohol? Ačkoli se všeobecně ví, že jde o velmi nebezpečný jed, a lze na něm vybudovat tak silnou závislost, kterou v některých případech nelze úspěšně vyléčit?

list Jinanu dvoulaločného

Jedním z hlavních důvodů pití alkoholu je pocit pohody a uvolnění (pochopitelně nastává jen v počáteční fázi, a jelikož jde o drogu, organismus pak vyžaduje vyšší a vyšší dávky). Uvolnění způsobuje zejména rozšíření cév, krev tak může lépe proudit i do tělních periferií a teoreticky lépe zásobit všechny části těla živinami a zároveň z něj lépe odvádět škodliviny. Taková je teorie, ovšem vzhledem k tomu, že alkohol je toxický buněčný jed, jev rozšíření cév je příznivý proto, že ulevuje od stresu, uvolňuje vnitřní napětí a pocit stísněnosti, depresí a úzkostí.

Jinan dvoulaločný

V případě alkoholu jde o neúčinnou berličku, což si jistě sami dokážete odvodit, ale v přírodě existují i léčivé rostliny, které působí podobným způsobem – rozšiřují cévy, ale nikoli na bázi toxických látek, nýbrž naopak léčivých.

Jedním z takových zázraků je i Jinan dvoulaločný, jehož prodej probíhá již mnoho let. Je o něj zájem zejména pro tuto vlastnost, kterou využijí lidé zdraví i churaví. Je známo, že zlepšuje stavy Alzheimerovy choroby, problémy s pamětí a koncentrací, křeče, závratě, mdloby i stavy dočasné ztráty sluchu.

Jinan dvoulaločný působí především v oblasti hlavy, tedy zejména v mozku a v orgánech sluchu, zraku a čichu. Je o něm také prokázáno, že má pozitivní vliv na cévní mozkové příhody https://cs.wiktionary.org/wiki/l%25C3%25A9k a infarkt myokardu. Na pozoru však musí být lidé, kteří užívají přípravky na ředění krve, jako je např. Warfarin.

Velkou výhodou tohoto přírodního léku je fakt, že nevyvolává závislost a jedná se o bezpečný přírodní prostředek. Jinan dvoulaločný se prodává ve formě sušených listů pro čajové odvary anebo jde o koncentrované přípravky např. na bázi tinktur. Zároveň jde o poměrně levný a dobře dostupný výrobek.

Mohlo by se vám také líbit...