Výrobky

Na oleji záleží

Každý kdo vaří určitě ví, že musí používat kvalitní suroviny, aby výsledek za něco stál. Jednou ze složek, které jsou pro soustu jídel důležitá, je olej. Koupíme ho sice snad všude, ale jeho kvalita značně pokulhává. I taková zdánlivá nepodstatná ingredience jakou olej je, může značně ovlivnit chuť výsledného pokrmu. Pokud máte rádi například smažená jídla, rozhodně byste neměli ocenit výběr oleje k přípravě studené i teplé kuchyně.

olej v misce

Olej není jen na smažení
Olivový olej se používal především k přípravě studené kuchyně. I když se už používá i k vaření a smažení, je dobré vybírat takové oleje, které neznehodnotí chuť jídla. Špatně vybraný olej se bohužel negativně podepíše na výsledné chuti. Olivové oleje se používají i dnes převážně k přípravě studené kuchyně, a to z důvodu, že některé odrůdy mají jedinečnou chuť. Jedním z takových olejů je Centenarium Premium Olivum. Vyznačuje se ovocnými tóny, a proto se hodí k přípravě omáček, na zakápnutí masa, zeleniny, sýru nebo jen tak na topinku. Jakmile ho ochutnáte, nebudete si připravovat saláty s jiným olejem.

Tento olej pochází ze Španělska a je vyráběný z prvotřídních oliv a k dodání je u nás ve třech luxusních baleních, které rozhodně nikoho neurazí ani jako dárek. Lahve jsou designové, a můžete je recyklovat, protože jejich vzhled k tomu přímo vybízí.

nalévání oleje

Víte, čím je Centenarium Premium zvláštní? Jeho chuť je natolik nezaměnitelná a jedinečná, že se pravidelně umisťuje na předních příčkách mezinárodních soutěží. Takový olej můžete mít ve své kuchyni i vy. Díky jeho výrazné chuti vám jedna lahev vydrží déle, stačí jej opravdu kapka.
U nás najdete olivové oleje celého světa, které si rozhodně zaslouží cestu na váš talíř. Garantujeme vám, že podobné oleje nekoupíte nikde jinde. My se na prodej olivových olejů specializujeme a dokážeme vám nabídnout špičkovou kvalitu.

Mohlo by se vám také líbit...