Výrobky

Internetový obchod detskahriste.cz

Dejme dětem pohyb na čerstvém vzduchu

Děti ve všech věkových kategoriích nám bohužel poslední dobou tloustnou. Špatné stravovací návyky, obliba pochutin, přeslazených nápojů a nedostatek pohybu. To je hlavní důvod nadváhy a obezity dětí. Částečně k situaci přispěla i vlna koronaviru, která uzavřela školy, hřiště a všechny dětské kroužky. Děti si zvykly na pohodlný domácí život bez pohybu. Volné chvíle trávily u televizí a počítačů.

dětské hřiště

Je třeba děti rozhýbat. Chvíle pohybových her ve školkách, nebo dvě hodiny tělocviku týdně ve škole, jsou naprosto nedostatečné. Děti potřebují pohybu daleko více. Obzvlášť pokud nenavštěvují žádný sportovní kroužek. Pokud ovšem budete děti do pohybu nutit, neuspějete. Setkáte se nejspíš s odporem. Ideální je děti dovést k pohybu nenásilnou formou a dopřát jim pohyb formou hry.

hřiště

Naprosto ideální je navíc pohyb na čerstvém vzduchu. A když dětem poskytnete zábavu na dětském hřišti, budou určitě nadšené. Obzvlášť, pokud se budou moci sejít s kamarády. Hřiště na volných pláccích uprostřed sídliště, ve dvoře městského centra, na koupališti, v parku nebo na vsi. Různé herní prvky, prolézačky, houpačky, skluzavky. Není nad to, vidět šťastné děti, které skotačí v dřevěných stavbičkách, sjíždějí po skluzavkách a houpají se na houpačkách. Mají pohyb a to je důležité. Pokud ve vaší oblasti, ať už se jedná o sídliště, nebo frekventovanou cestu lesoparkem, či snad náves na vesnici, nenachází žádné dětské hřiště, je možné situaci zachránit a dopřát dětem zábavu i na tomto místě. Podpořte zdravý vývoj svých dětí a propagujte jejich pohyb na čerstvém vzduchu. Prohlédněte si stránky internetového obchodu, který se specializuje na dětská hřiště Detskahriste.cz, zasaďte se o zbudování vybraného hřiště ve vaší lokalitě. Děti budou nadšené a vy můžete být pyšní, že jste podpořili jejich správný rozvoj a zdravý životní styl.

Mohlo by se vám také líbit...