Business

Čtete recenze?

Každý se rád pochlubí svými úspěchy. Nemyslíme přehnané vychloubání, ale proč neříct rodině či kamarádům, že se nám něco povedlo, že jsme v něčem uspěli, něčeho dosáhli. Pokud má firma webové stránky, tak také není divu, že se chce svými úspěchy pochlubit. A opět to není vychloubání, ale chce svým potencionálním novým zákazníkům ukázat, jak úspěšně zvládli dokončit zakázky, jak fungují jejich výrobky, jak spokojení jsou zákazníci, kteří využívají jejich služby.

recenze

Copak vy, jako zákazníci nejste zvědaví na recenze? Kupujete pračku a určitě budete hledat na internetu někoho, kdo už si ji koupil a už v ní pere, nebo naopak nepere, protože pračka je poruchová. A co možná hledá ještě více lidí, jsou recenze na hotely, které si vybíráme před dovolenou. Sice přímo na stránkách hotelu můžeme spekulovat o tom, na kolik jsou recenze pravdivé, pokud všechny jen příliš chválí, ale na internetu se dají najít i recenze, kde daný hotel nemá přístup, aby vymazával ty nepříjemné, negativní recenze.

Recenze budete určitě hledat i pokud si budete potřebovat půjčit peníze. Recenze na banky asi netřeba hledat, tam nemíváme podezření, že by nás mohli podvést, ale pokud jde o půjčky u nebankovních společností, je vždy třeba být opatrný a zjistit si, co nejvíce informací.

recenze

Pokud je firma skutečně profesionální, nebude na svých webových stránkách lhát. Například si můžete být jistí, že webová stránka „řekli o nás Jkcredit.cz“ nic před vámi neskrývá, protože její činnost, čili účetnictví a daňové poradenství provádějí na vysoce profesionální úrovni, takže se negativních reakcí nemusí bát.

Pokud využijete služeb na internetu, vrátíte se z dovolené, měli byste přispět do diskuzí a zanechat své hodnocení. Můžete tím pomoci někomu dalšímu s jeho rozhodnutím a pokud dáte zápornou recenzi a firma váš komentář vymaže, je to jen další z důvodů už s tou firmou dál nekamarádit.

Mohlo by se vám také líbit...