Business

Pozor na plísně

Věřte mi nebo ne, ale pokud bydlíte v nějakém starém domě, tak musíte počítat taky s tím, že se vám tam něco pokazí anebo v nejhorším případě tam budete mít plíseň. A tohle se stalo mě. A musím říct, že plísní se člověk opravdu velice těžko zbavuje. Někdy to možná ani vůbec nejde, dokud neuděláte pořádně odvětrávání. Jenomže není odvětrávání jako odvětrávání. Nemám tím na mysli, že si jednoho dne prostě otevřete okna a dveře, že uděláte nějaký velký průvan. Sice tohle je chvályhodné, protože tohle se má pravidelně dělat, aby právě nebyla doma plíseň.

Dejte si velký pozor na plísně.

Jenomže pokud už máte zaplísněný celý barák a všechny rohy a místnosti, tak vám tohle vůbec nepomůže. Pokud prostě doma máte vlhko, tak vám absolutně nic nepomůže ani žádné odvětrání. Chce to právě odvětrávání poctivé a dělané profesionály. Myslím si, že pravidelné a poctivé odvětrávání například třeba panelových domů vám pomůže, že se vám v rozích místností anebo ve skříni nebude držet plíseň. A věřte mi, že plíseň opravdu hodně škodí zdraví, takže by byla velká škoda, aby člověk spáry plísně dýchat. A já na zdraví rodiny hodně dbám.

Sklep chce kvalitní odvětrávání.

A už vůbec to není vhodné pro malé děti. Proto jsem se podívala na internetu, kde jsme objevila prima webové stránky —-, kde jsme se dozvěděla více informací o odvětrávání, o které jsem měla velký zájem. Když jsem se s tímto svěřila svému příteli, že bych chtěla doma něco změnit, tak jsme byla moc ráda, že mi dal přítel za pravdu. A s přítelem jsme si řekli, že když se plísně odvětráváním nezbavíme, tak se budeme muset odstěhovat. Kdo by chtěl celý život žít s plísní? Já tedy určitě ne. Běžte se zeptat lékaře a on vám řekne, jaké špatné následky na zdraví plíseň má. Já sama bych takto žít nechtěla, takže jsem to chtěla změnit. Opravdu pokud se stěhujete do starého domu, dbejte na odvětrávání.

Mohlo by se vám také líbit...