Internet

Pojištění zaměstnanecké odpovědnosti je atraktivní nejen pro řidiče

Pro někoho možná spíše novinka, pro jiného zase věc, která je naprosto nezbytná pro výkon jeho povolání. Pojistit si dnes totiž můžeme nejen nemovitost nebo případ, kdy dojde k nějakému vážnému úrazu. Pojištění odpovědnosti právě pro zaměstnance není produktem, nad nímž bychom měli hned mávnout rukou. Zvláště tehdy, když využíváme automobil ke služebním cestám a máme jej i pro osobní užití. Nabízí se totiž speciální varianta určená pro ty, kteří jsou za volantem auta většinu své pracovní doby. A tím samozřejmě široká nabídka nekončí, produktů je připraveno mnohem více.

dělník ve skladu

Nabízí se možnost sjednání hromadné smlouvy

Jak vlastně v dnešní době vypadá pojištění zaměstnanecké odpovědnosti? Nabízí variantu Řidič PLUS, která je pro ty, co využívají služební vůz i v soukromí. Varianta, která nese jméno Standard, je určena prakticky pro všechny. Už jen proto, že bližší přezkoumání pracovního zařazení rozhodně nebude nutné a administrativní stránka věci tedy není nijak náročná.

Je nutné si smlouvu sjednat z pozice jednotlivce? Ne, to rozhodně není podmínkou, protože k dispozici je i tzv. hromadná smlouva, určená pro početnější pracovní kolektivy. Velkou výhodou je také celosvětová územní platnost. V případě, že vás šéf odvelí třeba na druhý konec světa, nemusíte si sjednávat dodatečné připojištění, budete totiž pod pojistnou ochranou naprosto kdekoliv.

hledání práce

Vysoký limit připojištění svěřených věcí

Jaká je pojistná suma, jíž lze sjednat? Dostane se až do řádu statisíců, což je dostatečné pro celou řadu nepříjemných událostí. Zajímají vás další podrobnosti? Jednoduše, pro další informace klikněte zde. Nabízí se i limit připojištění svěřených věcí, jenž činí až 100 tisíc korun. Samozřejmostí jsou i výluky z pojištění, protože škoda způsobená úmyslně nebo pod vlivem alkoholu se z pojistky určitě hradit nebude.